Tento e-shop nyní slouží pouze k prohlížení dřívějších objednávek. Nové objednávky můžete provádět v novém e-shopu.

O společnosti

Koupelny JaS

Společnost Koupelny JaS je česká společnost, jejíž historie se datuje od roku 1992. Od doby vzniku se plynule rozvíjela a dnes působí v sedmi regionech s vlastní prodejnou a velkoobchodní činností po celé České republice.


Sortiment

Naším zaměřením jsou keramické obklady a dlažby, koupelnové vybavení (vany, vaničky, sprchové kouty, koupelnový nábytek, umyvadla, záchody). Vše pro standardní i luxusní koupelny.
Dodáváme produkty společností RAKO, Ceramika Paradyz, Opoczno, Cersanit, Marazzi, El Molino, Tubadzin, Teiko, Novaservis, Ravak, Jika, Dřevojas, Murexin. Většina zboží skladem k okamžitému odběru.


Grafické návrhy

Před nákupem obkladů a dlažeb nabízíme možnost vytvoření grafického návrhu koupelny - téměř v reálu vidět koupelnu podle výběru obkladů a dlažby.


Velkoobchod

Díky rozsáhlým skladovým zásobám a logistice máme širokou škálu odběratelů po celé ČR, kterým pružně dodáváme obklady, dlažby a další nabízený sortiment potřebný pro zhotovení koupelny.


Maloobchodní prodejny

nabízejí vše potřebné pro koupelnu: obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sanitu, lepidla, spárovací hmoty, hydroizolace, a podobně.
Ukázky hotových koupelen můžete vidět v hotových vzorových koupelnách na prodejnách v Ostravě, Šumperku, Olomouci, Otrokovicích, Prostějově, Teplicích a Valašském Meziříčí.


Doprava

Zboží zavezeme až domů.
Stavebním, obchodním i developerským společnostem zajistíme dodání na libovolné místo určení.

Rako Paradyz Opoczno Cersanit Marazzi